Starkey Apps

 

نرم افزارهای قابل اجرا سمعک استارکی بر روی محصولات Apple و Android:

شرکت سمعک استارکی با همکاری شرکت  Androidو Apple نرم افزارهایی را برای بیماران و ادیولوژیست ها در نظر گرفته است تا بیماران بتوانند بیشترین استفاده را از سمعک ببرند. برای استفاده از نرم افزارهای شرکت سمعک استارکی فقط کافی است که به وب سایت  Google Playیا iTunes مراجعه کرده و با وارد کردن کلمهStarkey در قسمت جستجوی سایت به نرم افزارهای مجانی شرکت دست پیدا کنید که به اختصاردر ذیر توضیح داده می شود:

TruLink Hearing Control:(برای بیمار )

 نرم افزار TruLinkیک ارتباط کامل و بدون نقص را بین سمعک Halo استارکی و اسمارت فون کاربر سمعک فراهم می سازد.بنابراین کاربران سمعک همیشه بالاترین سطح کنترل را در اختیار دارند.

 

 

SOUNDPOINT:(برای بیمار و شنوایی شناس)

بعنوان شنوایی شناس می دانید که فیتینگ موفق سمعک به دو عامل خواست و تمایل بیمار و توانایی شنوایی شناس برای یک فیتینگ موفق و متناسب با نیازهای بیمار، بستگی دارد.SoundPoint یک نرم افزار تعاملی و بصری است که بیمار را در پروسه تنظیم سمعک درگیر می کند و این امکان را به بیمار می دهد که فقط یک شنونده غیرفعال نباشد و در فرایند تنظیم سمعک بر اساس سلیقه شخصی خود همکاری نماید که این بنوبه خود منجر به یک فیتینگ موفق و عدم مراجعات مکرر بیمار به کلینیک می شود.

 

T2 Remote:(برای بیمار)

نرم افزار T2 Remote یک فناوری منحصر به فرد از شرکت سمعک استارکی است که به کاربران این اجازه را می دهد که تنها با یک تماس ساده بر روی اسمارت فون ،سمعک خودشان را کنترل کنند. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به هیچ سخت افزار اضافی نمی باشد. T2 بلافاصله سیگنال تون ارسالی ازاسمارت فون را طبقه بندی کرده و بصورت اتوماتیک سمعک بیمار را بر روی تنظیمات مورد نظر منطبق می نماید.

 

SoundCheck:(برای بیمار)


آيا به نظرتان افراد زير لب و با عجله صحبت مي كنند؟ آيا اغلب از ديگران خواستار تكرار صحبت ها هستيد؟ آيا شنوايي شما در محيط هاي شلوغ مثل: رستوران، مراكز خريد، اتاق كنفرانس و... بيشتر دچار مشكل مي شود؟

Soundcheck یک نرم افزار غربالگری شنوایی است که به کاربر این اجازه را می دهد تا هر چه سریعتر علاوه بر تخمین آستانه شنوایی بیمار، میزان شنوایی خود، اقوام و دوستانش را ارزیابی کند. این نرم افزار می تواند تعیین کند که کاربر، شنوایی هنجار دارد و یا اینکه مستعد کاهش شنوایی است.

 

 AMP Fit:(برای شنوایی شناس)

این نرم افزار برای تنظیم سمعک نامرئیAMP طراحی شده که تنها توسط شنوایی شناس مورد استفاده قرار می گیرد. شنوایی شناس می تواند یکی از تنظیمات از پیش تعریف شده را بر اساس ادیوگرام بیمار انتخاب نماید. این نرم افزار همچنین چهار پارامتر اصلی تنظیم سمعک نامرئی AMP از قبیل کاهش و افزایش بهره در فرکانسهای بم، فرکانس های زیر، بهره کلی و خروجی سمعک را کنترل می کند.

 

RELAX:(برای بیمار و شنوایی شناس)

 این نرم افزار برای کمک به تسکین افرادی که از تینیتوس یا وزوزگوش رنج می برند، طراحی شده است .این برنامه به کاربر سمعک اجازه می دهد تا دوازده صدای مختلف را که برای تسکین تینیتوس طراحی شده است بر اساس ترجیحات کاربر شخصی سازی کند و هرکدام را بصورت جداگانه ذخیره نماید.این نرم افزار همچنین شامل یک دوره آموزشی کامل در مورد علائم ،علل،درمان و راه حل های تینیتوس می باشد.

 

 

Hearing Loss Simulator:(برای بیمار)

 نرم افزار به کاربر سمعک این اجازه را میدهد تا براساس شکل کاهش شنوایی به صداهای مختلف گوش فرادهدو در حقیقت کاهش شنوایی را شبیه سازی کند .نرم افزار شامل صداهای از پیش ضبط شده یا آپشن گزینه ضبط صدای کاربر برای پخش مجدد می باشد.

Listen Carefully:(برای بیمار)

 این نرم افزار که بعنوان غربالگر شنوایی و تعیین سطح صدای محیط توسط شرکت سمعک استارکی طراحی شده است این اجازه را به کاربر می دهد تا هم میزان نویز یا سروصدای محیط را اندازه گیری کند و هم یک ارزیابی سریع از سطح شنوایی خودش داشته باشد که آیا در محدوده نرمال است و یا مستعدکاهش شنوایی است.

 

 

Hear Coach:(برای بیمار)

بیماران کم شنوا در مکالمات روزمره خود با مشکل درک گفتار در محیطهای پرسروصدا و شلوغ روبرو هستند. نرم افزارHear Coach بصورت یک بازی طراحی شده است که به بیماران کمک می کند تا قدرت شنیداری شان را در محیطهای شلوغ بهبود بخشند. هنگامیکه شنیدن در محیط های پرسرو صدا بهبود پیدا کند آنها می توانند بدون استرس و تقلای شنیداری حتی در محیطهای شلوغ و با صداهای بلند نیز در مکالمات روزمره شرکت کنند. Hear Coach مجموعه ای از بازیهای شنیداری مختلف است که توسط شرکت سمعک استارکی طراحی و توسعه یافته است. این نرم افزار شامل بازیهایی می شود که تیزی شنیداری و شناختی را مورد بررسی قرار می دهد.

Hear Coach این اجازه را به بیمار می دهد تا پیشرفت شان را پیگیری کرده و همانطور که کاراییشان پیشرفت می کند به سطوح مشگل تر راه یابند. محرکهای مختلف نویز زمینه در هر مرحله به بیمار کمک می کند تا سیستم شنیداری خود را در محیطهای مختلف بیازماید. این نرم افزار برای کمک به بیماران کم شنوا،کسانی که به تازگی سمعک دریافت کرده اند و حتی بیمارانی که سابقه استفاده ازسمعک دارند، طراحی شده است.

 

 T2 On Demand:(برای شنوایی شناس)

این نرم افزار برای تنظیم و برنامه ریزی سمعک در محصولاتی که ویژگیT2 On Demand رادارا می باشند ،توسط شنوایی شناس مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار از تون DTMF: Dual Tone Multi Frequency برای تنظیمات سمعک استفاده می کند. این تون ها همان تون هایی هستند که در شماره گیر تلفن مورد استفاده قرار می گیرند. تنظیمات می تواند در کلینیک، خانه ویا از راه دور و از طریق تلفن انجام شود. T2 On Demandیک روش کاملا جدید و راحت برای شنوایی شناس است که مراقبت و پشتیبانی کاربر سمعک را به همراه دارد.

 


Starkey Pediatrics:

کودکان جهان پیرامون خود را بیشتر کشف می کنند هنگامی که به کاری مشغول می شوند، و یا اعتماد به نفس و شادی در آنها تقویت می گردد. نرم افزار"سمعک استارکی کودکان" بصورتی طراحی شده است که به کودکان و والدینشان کمک کند تا اطلاعات لازم در زمینه کم شنوایی کودکان، و گزینه های قابل دسترس برای مراقبت و پشتیبانی آنها در اختیارشان قرار گیرد. این نرم افزار شامل اطلاعاتی برا ی کودکان، والدینشان و شنوایی شناسان می باشد:

 

  • قسمت والدین شامل بخشهای شنوایی کودکان، معرفی سمعک استارکی کودکان، معرفی سمعک های مخصوص کودکان و چگونگی عملکرد سمعک ها، نحوه فیتینگ سمعک و نگهداری سمعک می باشد.
  • قسمت محصولات اطلاعات لازم در زمینه جزئیات سمعک، قالب سمعک و تجهیزات جانبی قابل دسترس برای کودکان را شامل می شود.
  • قسمت کودکان شامل را هنماییهای لازم در مورد استفاده از سمعک، بازیهای متنوع، وانتخاب رنگ و لوگوهای مختلف برای قالب سمعک می باشد.

این نرم افزار یک روش مناسب و سرگرم کننده برای جلب نظر و دادن اطلاعات لازم به کودکان و والدین آنها در زمینه شنوایی، سمعک، قالب سمعک و تجهیزات جانبی سمعک می باشد. تمام این ویژگی ها همراه با شخصیت های کارتونی Nickelodeon طوری طراحی شده اند تا راه مهیجی برای ارتباط با کودکان را فراهم کنند.