سمعک Halo2

 

سمعکHalo 2   


زندگی بهتر...

هر انسانی فناوری را دوست دارد و بهبود سطح کیفی زندگی هدفی است که فناوری در پی آن است.سمعک Halo2 نسل دوم سمعک های Made For iPhone می باشدکه کاربر سمعک را به افراد و چیزهایی که دوستشان دارد، متصل می کند. سیستم وایرلس به کار رفته در سمعک Halo2 از نوع سیستم عامل بلوتوث 4 است که با فرکانس 2.4 GHz کار می کند. این سمعک ظریف در قالب سمعک رسیور داخل کانال RIC  با باتری 13 طراحی شده است  و در 3 نوع تکنولوژی موجود است. نرم افزار تنظیم سمعک Halo2 به اسم TruLink بصورت مجانی از Apple Store و Google Play به راحتی قابل دانلود است که با نصب این برنامه بر روی گوشی تلفن همراه می توان تنظیمات بلندی صدا، زیر و بمی صدا و نوع برنامه را تغییر داد.با قدرت پردازشگر جدیدی که در Halo2  قرار گرفته است ،کاربر سمعک صدای موسیقی را با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچگونه نویز تجربه خواهد کرد.

آنچه بیماران از سمعک می خواهند:

  • تجربه شنیداری آسان در محیط های پر سروصدا و چالش برانگیز

   طراحی شده برای بهبود بخشیدن  قابلیت رسایی صدا را در محیط های شنیداری مختلف

  • بهبود ارتباط تلفنی

  فراهم ساختن یک مکالمه راحت و واضح از طریق انتقال مستقیم تماسهای تلفنی ازموبایل کاربر سمعک به سمعک

  • بدون سوت کشیدن و یا وزوز کردن

تکنولوژی منحصر به فرد حذف فیدبک، پیشرفته ترین و سریعترین سیستم حذف طبیعی صدای سوت سمعک است که با دقت بالایی سیگنال فیدبک را شناسایی و طبقه بندی کرده و در نهایت آن را درمحیط های شنیداری مختلف حذف می کند .

  • کاهش مشکلات وزوز گوش بصورت قابل تنظیم

استفاده از تکنولوژی مولتی‌فلکس تینیتوس (MultiFlex Tinnitus )برای آرام‌کردن و کاهش مشکلات ناشی از وزوز گوش

  • شنیدن صدای موسیقی به همانگونه که هست

با قابلیت تنظیم سمعک از طریق نرم افزار TruLink ،  این اجازه را به کاربر سمعک می دهد که صدای موسیقی را به شیوه جدیدی تجربه کند.با سیستم پردازشگر جدید موجود در این سمعک ،کاربر سمعک می تواند صدای واضح و رسایی از همه نتهای موسیقی داشته باشد.

  • سمعک‌های قابل اتکا و با دوام

فناوری نانو بکار رفته در این سمعک ها  نه تنها از طریق خاصیت سوپرآبگریزی باعث بهینه سازی حفاظت از رطوبت می شود،بلکه خواص سطح چربی گریز را هم افزایش می دهد.همه این ویژگی ها باعث افزایش دوام و طول عمر سمعک های امروزی و همچنین جلب رضایت بیماران می شوند.

سایر قابلیت های جذاب سمعک Halo2 که از طریق نرم افزار TruLink قابل دسترسی است :

 

بیمار را قادر می سازد که در هر محیطی و در هر زمانی بلندی و زیر و بمی صدا را متناسب با صدای مطلوب خود تنظیم کنند. این برنامه به بیمار اجازه می دهد در هر زمان و مکانی و بدون معطلی بهترین صدای دلخواه خود را انتخاب کند. برای آنهایی که دیده شدن سمعک از نظر دیگران یک عیب بسیار بزرگ محسوب می شود به راحتی با این فناوری می توانند بدون جلب توجه در مهمانی ها، جلسات و محل های شلوغ صدای سمعک خود را متناسب با درک مطلوب تر تنظیم کنند.

 

بیماران به واسطه ارتباط وایرلس بین سمعک و تلفن همراه خود هنگام گوش دادن به موسیقی یا تماشا کردن تلویزیون سیگنالی صاف و طبیعی را دریافت می کنند که به هیچ وجه نویز و بازآوایی روی آن اثر نمی گذارد.


با این برنامه می توان از تلفن همراه همچون یک ریموت کنترل جهت تغییر بلندی و برنامه سمعک استفاده کرد و چون هنگام تنظیم این فرآیند را با چشم پایش می کند سبب کنترل بهتر و رضایت بیشتر بیمار از تغییرات انجام شده می شود. در بیماران کم شنوا و بخصوص افراد سالمند و بیمارانی که مشکل عضلانی اسکلتی دارند دست کاری سمعک جهت تغییر ولوم صدا و تغییر برنامه بسیار مشکل خواهد بود ازاینرو با ورود ریموت کنترل این مشکل براحتی حل شد .

 

این برنامه به بیمار قابلیت ذخیره تا 20 برنامه در محیط ها و مکان های مختلف را می دهد که 4 برنامه آن توسط شنوایی شناس و 16 برنامه باقی مانده به انتخاب بیمار خواهد بود. این برنامه با سیستم GPS هر وقت به محدوده محل ذخیره شده وارد شود تنظیمات سمعک طبق آن محل تغییر خواهد کرد. برای مثال هنگامی که بیمار در کافی شاپ است برنامه طبق Geo-Tag تعریف شده تغییر می کند و هنگامی که به رستوران می رود برنامه طبق رستوران تنظیم می شود.

 

با برنامه اداپتیو ماشین، هنگامی که بیمار وارد ماشین می شود اگر سرعت از 20 کیلومتر فراتر رود تنظیمات مطابق با ماشین تغییر می یابد که این تغییرات سبب کاهش صداهای آزار دهنده هنگام رانندگی می شود.

 


این برنامه قابلیت خواندن ایمیل و مطالب را به صورت مستقیم برای بیمار از طریق تلفن همراه مهیا می کند .

 

  •  اجازه ضبط صدا و بازپخش و ایمیل:

در این برنامه، تلفن همراه همچون یک میکروفون عمل می کند و سبب می شود فرد بتواند صدا را ضبط کند و حتی آن را ایمیل کند. در این حالت می توان حتی از تلفن iPhone به عنوان سیستم FM استفاده کرد، بدین صورت که در شرایط کلاس درس، جلسه و ... می توان تلفن را نزدیک فرد مخاطب قرار داد و از طریق سیستم بلوتوث آن را به سمعک Halo بفرستد که با این کار چون سیگنال متاثر از نویز و بازآوایی محیط نمی شود و به طور مستقیم به سمعک فرستاده می شود سبب بهبود نسبت سیگنال به نویز می شود و درک فرد را به نحو فوق العاده ایی بهبود می بخشد. و در صورت نیاز صدای ضبط شده را می توان ایمیل کرد.

  • پیدا کردن سمعک گم شده:

اکثرا تمام بیماران در طول استفاده از سمعک تجربه گم کردن آن را داشته اند. به کمک این برنامه بیمار به راحتی می تواند محل سمعک خود را به وسیله سیگنال های فرستاده شده از سمعک پیدا می کند. بر روی گراف این برنامه، افزایش یا کاهش طول گراف به ترتیب بیان گر نزدیک شدن و دور شدن از سمعک را نشان می دهد که به واسطه این ویژگی نوین، مشکل گم شدن مکرر سمعک در افراد دچار کم توجهی، آلزایمر و ... به راحتی حل می شود.

 

 

  • در سیستم عامل  iOS سمعک  Halo با دستگا‌ههای زیر سازگار می باشد:

iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s (Halo only), iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4th generation), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini with Retina display, iPad mini, iPod touch (5th generation) and Apple Watch. Use of Apple Watch requires iPhone 5 or later

پیشنهاد می شود که برای عملکرد بهتر از نسخه TruLink 3.0.2  یا بالاتر استفاده شود.

  • در  سیستم عامل  Android سمعک  Halo با دستگا‌ههای زیر سازگار می باشد:

Google Nexus™ 6P, Google Nexus™ 5X, Samsung Galaxy S® 7 Edge, Samsung Galaxy S® 7, Samsung Galaxy S® 6 Edge Plus, Samsung Galaxy S® 6 Edge, Samsung Galaxy S® 6, Samsung Galaxy S® 5, Samsung Galaxy S® 4, Samsung Galaxy Note® 7, Samsung Galaxy Note® 5, Samsung Galaxy Note® 4, Samsung Galaxy Note® 3, HTC One® M8 and HTC One® M7.

پیشنهاد می‌شود که برای عملکرد بهتر از نسخه 6.0 برای گوشی های  Nexus™ 6P, و Nexus™ 5X و Galaxy Note 7 و از نسخه 5.1.1 برای Galaxy S6 Edge Plus  Galaxy Note 5 و از نسخه 4.4.4   برای  Galaxy S5 and S4 phones و از نسخه 5.0 برای Galaxy S6, HTC One M8 and M7, and Note 4 a Note 3  استفاده نمایید.